Golffi ja helmat

Paljonko tulisi kustantamaan (noin/suunilleen), jos laittaisi vw golf varianttiin [1994] uudet helmat? Ja mistä kannattaa lähteä ettimään?

Kiitos vastauksista!
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkähän takia Golfiin pitäisi helmat vaihtaa, menikö ruttuun?

Äänestä
  • moro.vaan mulla on vm1997 oleva variant,ja kynnyskotelot aivan mädät ja osa runkoa.taidan siirtyä takaisin japseihin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tomtomm kirjoitti:

Paljonko tulisi kustantamaan (noin/suunilleen), jos laittaisi vw golf varianttiin [1994] uudet helmat? Ja mistä kannattaa lähteä ettimään?

Kiitos vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu