APUUU-VA!!

Kesä loppui kesken, mitä teen?
8422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Aloita ensikesä aikaisemmin.


Näin se homma etenee....

Äänestä

ostaa iso pakastin ja työntää se täyteen kossua. Sillä pärjää motoristi kuin motoristi yli talven.

Äänestä
  • Ei auta muu-kuin ruveta ryyppäämään ja huoraamaan.
    Sitähän motoristit yleensä tekee "siviilissä"

    Äänestä

  • Ehkä paras vastaus :D

    Äänestä

ole loppunut ja vaikka loppuukin joskus niin mitä siitä ?

Äänestä

tilasin uuden, tosin toimituksen sain aikaisintaan kuuden kuukauden päähän.

Äänestä
  • Tilasitko kaikilla mausteilla?

    Äänestä

kun on tuollainen nimi. Nimi on enne niinkuin vanha sanonta kuuluu. Siispä vaihda nimeksesi vaikapa James Rullaluistin niin kesä jatkuu !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


James Potkukelkka kirjoitti:

Kesä loppui kesken, mitä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu