Timon mielestä Martina on huora (itse en ota tuohon tässä kantaa, voi ollakin), mutta
mikä Timo on sitten, jollei huora (tähän otan kantaa, Timo on huora).
mikä Timo on sitten, jollei huora (tähän otan kantaa, Timo on huora).
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
ei niistä kumpikaan ole huora koska huora saa maksun.
sit huora ilman maksua, ilmaistekijä, vapaaehtoinen
Kummankaan huoruudesta ei ole todisteita, mutta varmasti ainakin ulkomailla osa naisista jotka ovat hankkiutuneet julkisuuteen suhteella julkkikseen ovat harrastaneet seksiä vain julkisuuden/rahan takia, eli ovat huoria. Martinan salarakaskollegaa voisi veikata huoraksi, mutta Martinasta paha sanoa, koska hänen panonsa oli sentään nuori ja ihmisen näköinen. x|
Inhosin aiemmin Timoa, mutta nyt sen pisteet nousi kohisten. Toivottavasti jatkaa samaa mallia, eli lausuen totuuksia mätisäkkisukupuolesta!
timo makaa naisten kaa ilman tuntoa toista kohtaan, luulee kohottavansa kylläkin omaa tuntoaan, sika se on.
timo on sika, ilmainen gigolo
porukkaa sänkyyn, jotta tirkestelijät olisivat tyytyväisiä?
Ja, mitä hittoa sä Timosta puhut paskaa? Tunnetko hänet ihan luonnosta käsin? Tuon ohjelman kautta ei saa kokonaiskuvaa asukkaista.
Tosin tuo narttu on tullut julkisuuteen salarakkaana ja se pysyy hänen otsassaan.
Kertoo kaiken tai siis keksiii Seiskalle, jotta saisi paskanjauhannasta palkkaa ja riisuu itsensä, jos saaa vaan tarpeeksi palkkaa.
Tiedoksesi -->Kaikki naiset on huoria !
Kyllä, kaikki naiset ovat huoria, täysiä porttoja, minäkin olen huora koska olen harrastanut seksiä niinkin monen kuin yhden miehen kanssa, ja tuon miehen kanssa olen naimisissa. Ikävää murskata sinun villi illuusio naisista :)
Vaikka tuskinpa tosissasi olitkaan. Koska se, että kaikki naiset ovat huoria on yhtä totta kuin se, että kaikki miehet ovat homoja ;b Ja se on täyttä valhetta, joten vetäkäämme nyt tästä joku johtopäätös..
Ainakin me olemme sikoja, koska niin sanottiin radiossa :)
Ja sitten naisten illassa kerrottiin, että kaikki miehet pettää, jos vain tulee tilaisuus. Eli jokaisessa miehessä asuu pieni huora. Näin sen on oltava.
ei kannata aina uskoa kaikkea mitä sanotaan :)
KAIKKI naiset eivät ole huoria ja KAIKKI miehet eivät ole pettäjiä/sikoja.
Tätä asiaa ei muuta se, jos radiossa tai naistenillassa sanotaan jotain muuta.
saunan takana on sinullekin tilaa. Olet niin oksettava, etten soisi sinun enää elää
nainen valitsee usein miehen miehen varallisuuden perusteella.
Miten huora määritellään niin se on vähintäänkin huvittava määritelmä.
Tavallinen huora on ns. käteishuora.
Mikä on sitten miehen kanssa varallisuuden takia seurusteleva nainen?
Kumma kun ei ole olemassa hyvää tarkentavaa termiä avioon rahan takia menneille, esim. aviohuora voisi olla aika hyvä mutta parempikin voisi olla keksittävissä ellei jo olemassakin.
Sen naamakin on ihan gigolon naama!
Mä inhoon sitä! Se on niljakas gigolo, ilmainen, ei sille kukaan maksais, se on niin huono.