Aitolehti,

vittu mikä lehmä! "Mä en pidä noit muita kilpailijoita minään?" Ehhh, mitä vittua tää lehmä luulee olevansa? Tollaset pitää tavattaessa lopettaa, kusi kihahtanu päähän liian pahasti!
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taidat olla lammas itsekin, kun et ymmärrä voimakas tahtoista ihmistä. Martina on just hyvä! Vain lampaat ja heikot hiirulaiset äänestää sen ulos!!!!

Äänestä

Siis joo kyllä tossa taitaa olla yks tyhmimpiä ihmisiä mikä on telkkariin päässy... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyi kirjoitti:

vittu mikä lehmä! "Mä en pidä noit muita kilpailijoita minään?" Ehhh, mitä vittua tää lehmä luulee olevansa? Tollaset pitää tavattaessa lopettaa, kusi kihahtanu päähän liian pahasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu