Kovan kuoren alla Martina on ihanan

kissamaisen sensuelli ja IHMINEN. Vink: sisäpiiri, joka tuntee hänet.
3340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

välittävä muista, muahhhhhhhhh "mä en pidä näit muita bb-asukkeja minään" kusipää mikä kusipää, tuskin tajuaa edes sanan empatia merkitystä

Äänestä
  • Kyllä martti ina tietää oikeesti paremmin kuin muut. Kukaan muu ei voi tietää mistään mitään " vittu oikeesti " kuin MARTTI INA.

    MARTTI INA tietää olevansa parempi kuin kukaan muu. Pitäähän jonkun olla mailman paras tyhjäpää.

    Äänestä

en tunne, enkä kuulu sisäpiiriin, mut silti, Martina on paras!!! Tätä on taloon kaivattu lammaslauman herättäjäksi!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pehmeä ja kirjoitti:

kissamaisen sensuelli ja IHMINEN. Vink: sisäpiiri, joka tuntee hänet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu