olisko Maruin akkupistooli...

oisko maruin akkukäyuttöinen usp hyvä vehje?

sanokaa /- !

ja mista siihen sais lisäosia esim tarkkuuspiipun`????
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no on se ihan toimiva vehje mut lähtö nopeus on aika huono vaikka se lentää pitkälle!! osta mielummin joku kaasu blowback kun toi tai jos sen pitäis olla vara ase osta joku maruim hoppi pisla !!

Äänestä
  • Mä ainakin aion ostaa uspin. se on hyvä!

    kantama on n. 50m. virityksistä en vielä oikein tiedä. ainakin se akku on 5oo mAh, kun glocissa ja m98r on vain 200 mAh. eli akku kestää pidempään!!

    En oo vielä ostanu, mutta taidampa ostaa vesurini rinnalle. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MARUI!!!! kirjoitti:

oisko maruin akkukäyuttöinen usp hyvä vehje?

sanokaa /- !

ja mista siihen sais lisäosia esim tarkkuuspiipun`????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu