Kuka sanoi Jussi haisee?

Ketkä, vai pitääkö jo sanoa ketä, sanoi Jussin haisevan? Ja mille se sitten haisee?
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiina ei kertonu mille haisee mutta valitti ettei jussi käy suihkussa

Äänestä

Suvi jutteli Piian kanssa ja sanoi, että Jussi tulee aina siihen viereen tuijottamaan ja piereskelemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sähkökatkos kirjoitti:

Ketkä, vai pitääkö jo sanoa ketä, sanoi Jussin haisevan? Ja mille se sitten haisee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu