Täytyykö joku muu lisäripoistaa?

Moi!
mulla ois sellasta asiaa,että pitääkö silloin poistaa joku muu lisäri jos ostaa matkoilla lisärin?mulla on nyt kaikki lisärit,paitsi ei sitä matkoilla.
Kun luin jostain noissa aikaisemmissa palstoissa,että jos sen ostaa,saattaa joutua poistamaan yhden lisärin. Kiitos jo nyt :)
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole mitään sääntöä "kaikille maailman koneille mahtuu ainoastaan neljä lisäriä" vaan se riippuu TÄYSIN KONEESI TEHOISTA.

Äänestä

mutta mulla on aika uusi kone ,ei ainakaan vielä mitää ongelmaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sweeeet kirjoitti:

Moi!
mulla ois sellasta asiaa,että pitääkö silloin poistaa joku muu lisäri jos ostaa matkoilla lisärin?mulla on nyt kaikki lisärit,paitsi ei sitä matkoilla.
Kun luin jostain noissa aikaisemmissa palstoissa,että jos sen ostaa,saattaa joutua poistamaan yhden lisärin. Kiitos jo nyt :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu