primera 1,6-95 ajonestolaite

saako primeran ajonestolaitetta jotenkin pois käytöstä?se on todella rasittava käyttää
6610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se on hankala käyttää?haha

Äänestä
  • autossa ei ole keskuslukitusta ja silti pitää käyttää kaukosäädintä ajonestoon ja se ei tahdo toimia kunnolla vaikka vaihtaa patterin

    Äänestä

  • prim kirjoitti:

    autossa ei ole keskuslukitusta ja silti pitää käyttää kaukosäädintä ajonestoon ja se ei tahdo toimia kunnolla vaikka vaihtaa patterin

    ongelma itellä vm.96 primera.
    avainta käytän en kaukoohjausta...eikä oo ongelmia.

    Äänestä

  • sama.. kirjoitti:

    ongelma itellä vm.96 primera.
    avainta käytän en kaukoohjausta...eikä oo ongelmia.

    Millainen ajonesto on P-kympissä?
    Omassa (P11) on siruavain ja kauko-ohjaus vain lukitukselle.

    Äänestä

  • Nissanistikin kirjoitti:

    Millainen ajonesto on P-kympissä?
    Omassa (P11) on siruavain ja kauko-ohjaus vain lukitukselle.

    jossa kaks painiketta (päälle&pois)..siis ajonestoon

    Äänestä

ON muuten ärsyttävä käyttää...en osaa sanoa kuinka saa pois käytöstä.. saako nuo patterit vaihdettua ihan kotikonstein ilman että se kapula hajoaa,,?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prim kirjoitti:

saako primeran ajonestolaitetta jotenkin pois käytöstä?se on todella rasittava käyttää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu