On mielenkiintoista seurata kuinka Piia kertoo samasta asiasta eri versioita. On taas tänään kertonut miehistään. Naisella on kova tarve, tänään lähinnä Martinalle, kertoa miehistään. Jutuista voisi saada käsityksen hänellä olevan kovinkin kysyntää. Kun naista kuuntelee, tulee väkisinkin mieleen aivan päinvastaiset seikat. Kun lisäksi naisen olemus on erittäin epänaisellinen ja asenne perusnegatiivinen, niin tuskinpa paljon kysyntää on.
Jopa Jussikin, joka toimitettiin Piialle räätälöitynä totesi, että "naisena ei sytytä mitenkään".
Minusta tuon Piian paikka olisi kotona Raumalla tallissa haaveilemassa!
Jopa Jussikin, joka toimitettiin Piialle räätälöitynä totesi, että "naisena ei sytytä mitenkään".
Minusta tuon Piian paikka olisi kotona Raumalla tallissa haaveilemassa!
Vastaukset 1
Vanhimmat
kuka sitten huolehtisi viikkotehtävistä kun nytkin hänFabun ja Tiinan kanssa piti huolen ettei se kussut näpiia kertoi.Voi kun joku ottais ne rätit sen päältä on kuin joku kerjäläinen niiden kanssa ja seuraa saisko jostain jotain.
Nyt sitten Martina on suosiossa ettei vaan häätöääniä tule mutta luulen ettei uskalla ketään sentään suositella.Tämä on Piian taktiikka ja joka viikko on toiminut.Paitsi Maxin kohdalla sattui haaveri.Niinpä nyt pitää olla tarkkana.