Onko kellään kokemusta kyseisestä kamerasta? Olen ajatellut ostaa kyseisen kameran, onko hyvä valinta?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Juu, hyvä kysymys. Olen itse mielinyt tuota samaa kameraa. Ainakin mitä olen kamerasta lukenut se vaikuttaisi hyvältä paketilta. Vai??
fe-280 kameran cyberphoto nimisestä nettikaupasta, viikon päästä sitten näkee tekeekö sillä mitään. Luulen ettei se ainakaan kaikkein huonoin ole. Se on mullekin eka kamera että ei voi muihin verrata mut toivotaan että sais parempia kuvia kuin puhelimen kameralla.
sain kameran viime perjantaina mut ei sit ollut suomenkielistä käyttöohjetta. soitin sinne kauppaan mistä tilasin ja lupasivat lähettää ne ohjeet, saa nähdä tuleeko niitä koskaan. Vituttaa tollanen kun vielä soitin sinne ennenkuin tilasin kameran että onko siinä suomenkieliset käyttöohjeet niin siellä sanottiin että on ja ei ollut kuitenkaan