Eilen telkasshan Martina sanoi

kohta jotain alkaa tapahtua. Eli sille on kerrottu etukäteen??? Miten muuten voisi noin sanoa
31059
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

huomasitteko?sano vielä että perjantaina tai viimestää lauantaina

Äänestä
  • katotaan tapahtuuko mitää

    Äänestä

  • vain arvaili tylsyyttään kirjoitti:

    katotaan tapahtuuko mitää

    on hänelle luettu koska hän on kutsuttu taloon.Tietysti myös testattu ei varmaan ketään testaamatta uskalleta laittaa sinne.Muutenhan homma kusisi kun joku lähtisi raamit kainalossa ulon.Jossain bb:ssä oli nyt joku karannut kattojen kautta oli lehdessä.Tuolla voi jollekin tulla suorastaan mielenterveysongelmia pienestä ja suljetusta tilasta siksi kaikki on testattu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietvänsä että kirjoitti:

kohta jotain alkaa tapahtua. Eli sille on kerrottu etukäteen??? Miten muuten voisi noin sanoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu