Läppäkone TOP

yksi ylitse muiden on ylivoimaisesti joukon suurin viihdyttäjä MOOTTORITURPA alias JUSSI.
vai mitä?
mitä?
miksi kukaan ei vastaa..
JUSSI on menomies
JUSSI on Huuurja
JUSSI ON täysin onneton SUHARI!!
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siks se ei oo kovin hauskal tuulella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi juttumies kirjoitti:

yksi ylitse muiden on ylivoimaisesti joukon suurin viihdyttäjä MOOTTORITURPA alias JUSSI.
vai mitä?
mitä?
miksi kukaan ei vastaa..
JUSSI on menomies
JUSSI on Huuurja
JUSSI ON täysin onneton SUHARI!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu