viritys...

mulla on derbi x treme 07.. mitäs veikkaatte paljon mahtais mennä jos laitan teharin, 80 suutin, 14-52 välit? auttakaa äkkiä vähäsen kiire...kiitos vastauksista!
4258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se joko ei mene mihkään tai sitten poliisin tutkaan niin kovaa että saat verot ja hyvässä tapauksessa käräjät.

Äänestä

Itse olen saanut loivassa alamäessä gps-paikantimeen 109km/h, mutta minulla olikin noiden lisäksi mopossani piikin isompi eturatas ja lyhennetty nokkaketju. Tämä onkin erittäin halpa, mutta vaativa kikka virittämiseen.

Äänestä
  • tosin kiihtyminen laskee mutta miten paljon? kun olis se kiva saada vähä etu matkaa lähdössäkin ;)

    Äänestä

  • hyvältä kirjoitti:

    tosin kiihtyminen laskee mutta miten paljon? kun olis se kiva saada vähä etu matkaa lähdössäkin ;)

    se vielä lähtee, minulla on näet pelti-läpät ja madallettu venttiilinkoppa, tuosta nokkaketjusta puhumattakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KIIRE!!! kirjoitti:

mulla on derbi x treme 07.. mitäs veikkaatte paljon mahtais mennä jos laitan teharin, 80 suutin, 14-52 välit? auttakaa äkkiä vähäsen kiire...kiitos vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu