jarkko

ja on olevinaan niin einstein. menis puheterapeutille.
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minun mielestäni taidat olla itse terapeutin tarpeessa. Jarkko piti ihan hyvän puheenvuoron tämän illan lähetyksessä. Ehkä jopa parhaan.

Äänestä

Etunimi aloitetaan isolla kirjaimella ja pisteen jälkeen myöskin aloitetaan isolla kirjaimella.
*viheltelee*

Äänestä

Punkki on oma ittensä tuolla. Toisin kuin moni muu. Se osaa olla fiksu ja osaa heittää suuttuessaan kyllä tuolitkin pihalle, ikkunasta. Järjellisen suomalaisen miehen puhetta tuli taas tänäänkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


feikkaa kirjoitti:

ja on olevinaan niin einstein. menis puheterapeutille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu