meseossa jäi antamatta

No niin lehmä, juttelimme chatissa lauantaina tunnin. SItten yhteys katkesi ja yhteystietomme jäivät antamatta. Olisit antanut meseosoitteesi aikaisemmin.
31860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toinen voikin oikeesti olla lehmä eikä kestä päivänvaloa. Muista se. Kyl alkuunsa on parempi jutella livenä. tv kunnon nainen

Äänestä

on parempi opetella käytöstapoja, eikä ainakaan tule livessä ..tyrkyttämään itseään..

Äänestä

museossa jäi antamatta....
sitä se huono näkö teettää...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pettynyt mies kirjoitti:

No niin lehmä, juttelimme chatissa lauantaina tunnin. SItten yhteys katkesi ja yhteystietomme jäivät antamatta. Olisit antanut meseosoitteesi aikaisemmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu