Blitzball

Harvinaisen perseestä. Jopa minipeliksi.

Siinä kaikki.
7385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On muuten harvinaisen totta. Etenkin se X2:sen blitzballversio, joka oli alkuperästäki huonompi. Oli pakko kommentoida ku hermo on palanu tänää aika monesti Wakan overdrivejä hankkiessa :S

Äänestä

esim. Keepa on tosi kova blitzballissa, kehittynyt semmoenn mielipide mulle keepan myötä kun oon sitä maalissa pitänyt, et ehkä vaan parempi kun menee se pallo aina sinne omaan maaliin. hurjan nopea tää keepa muuten palloja kiinni ottamaan. jopa hurrasin ääneen kerran kun sai kiinni

Äänestä

plitspalloja vois perseen reikään tunkea että kuuluis oikeen PLITS XDD

Äänestä

koko vitun peli....

Äänestä

Tuo kenkämainos joka tunkee, tuosta taisi arkkisillikin mainita : < Siis vitun suomi24, sielunsa myyjä, asiakkaiden hyvinvoinnin unohtaja.

Sanoisin Blizballista että menettelee, eihän sitä ole pakko pelata ja pelailin silti.

Äänestä

Ihan mukavaa syötellä omassa päässä 4 minuuttia ja sitten huitasta erän lopussa Jecht Shotti maaliin, ja jipii, toiset ei koskaan saa kehitystä ja omat ukkelit heiluu lvl parinkympin paikkeilla kun eivät kompuutterit toisiaan vastaan kehity. Nimrook(?) ottaa päähän raskaasti jos se jostain tyhjästä saa Super Goalien... Keepa on ja pysyy huonona, kannattaa hakea se Yojimbo-luolan suusta oikealle lojuva heppu, 21 tais olla alku-Catch

Äänestä
  • ...ei tee pelistä parempaa, mutta toivottavasti laskee tarvittavien otteluiden määrää. Jaksoin tahkota turnausta kunnes voitin Attack Reelsin, mutta sitä enempää en ole koskaan palloillut. Katsotaan jos tuon taktiikkasi ansiosta Wakkani näkisi vielä jonain päivänä parhaan overdrivensä :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Arkkisilli kirjoitti:

Harvinaisen perseestä. Jopa minipeliksi.

Siinä kaikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu