Sale unelmoi Nikosta...

nukkui viimeyön sen vieressä ja hiplaili aika-ajoin. Tilannetta vois verrata viimevuotiseen Monkey-Sorella juttuun.
5966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niko onkin talon seksikkäin mies!

Niko on kuuminta HOTTIA!

Äänestä

Simppa huomasi tämän ja käänsi heti kylkeään toiseen suuntaan. Varmaan itsekseen repeili:)

Äänestä

Voi miksei kukaan äänestä tuota niljakasta pikkuhomoa ulos talosta. Tuplaäänestys: rakennettu rääväsuu-Martina ja homolippistä käyttävä meikki-Sauli silppuriin. En ole homofobinen, mutta kohta kai täytyy alkaa vaatia kiintiöHETEROITA telkkariin, kiintiöhomothan on juntattu jo joka ikiseen mahdolliseen ohjelmaan.

Äänestä

Ulos tuollainen hinttari kampaaja, ainoa joka nukkuu akkojen huoneessa, koreilee vaatteilla, kyttää jätkien perseitä.

Sairas ulos ja hoitoon, homous on sairaus!

Äänestä
  • sen puolesta, että joku ei ole täysin selvillä omasta seksuaalisuudestaan..taidat itse salaisesti haluta salea!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fgbnmk kirjoitti:

nukkui viimeyön sen vieressä ja hiplaili aika-ajoin. Tilannetta vois verrata viimevuotiseen Monkey-Sorella juttuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu