Hong Kongin keikka

Taisi Eestin pojat käydä hakemassa työkaluja rakennustyömaille Honkkarista.
41361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oliko honkkarissa jotku työkalu viikot? Miksi en nähnyt ilmoittelua.

Äänestä
  • Kuulosti enemmän siltä, että joku olis murtautunut sinne sisään....

    Äänestä

katon kautta menivät sisälle :) aika taitavia... :)

Äänestä
  • Katon kautta tehtyjä murtoja/keikkoja tapahtuu muutenkin. Lue lehtiä niin näet.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tere täne tulemast kirjoitti:

Taisi Eestin pojat käydä hakemassa työkaluja rakennustyömaille Honkkarista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu