golf 1.6

miten saisin omaan 1.6 koneeseen lisää potkua vai saanko? 77kw -04,ajettu 90tkm
2487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ahtamattomaan 1.6:een ei saa käytännössä tehoa lisää, ahdetut dieselit ovat asia erikseen. Olisit miettinyt autoa ostaessasi kulkupuolta enemmän.

Äänestä
  • Pöhköä edes miettiä lisähevosia, pah! Tuo 1,6 riittää maahamme erinomaisesti, silläkin saa ajokortin veks jos haluaa. Mihin hittoon tarttee enempää tehoa? Kohta nollatoleranssi on kamera- ja tutkavalvonnassa joka tiellä joten vaikkapa 30 hv kone riittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voimaa lisää kirjoitti:

miten saisin omaan 1.6 koneeseen lisää potkua vai saanko? 77kw -04,ajettu 90tkm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu