Eskon äö on

alle 100.
6761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on ÄÖ???

Äänestä

hän edes äliöppiläs?

Äänestä

kengännumero.

Äänestä
  • esko on.

    Äänestä

Lapset lapset! Esko vaikutti ihan OK kaverilta, ja tuskin on aivan tyhmimmästä päästä. Selvästikin tyyppi joka kykenee loogisempaan ajatteluun kuin Marttina. Ja eikös tuo ole aika noloa mollata toisten älykkyysosamäärää, kun ei osaa itsekään kirjoittaa lyhennettä oikein!

Äänestä
  • Esko ei ole tyhmä, vaan ihan ok kaveri, kuten jo on mainittu.

    Hänen älykkyysosamääränsä on ihan varmasti TÄYSI KYMPPI, joten älkää mollatko!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


satavarmasti kirjoitti:

alle 100.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu