Miksi Fartbroor on hiljainen koko ajan??
Farstbruurinhan piti olla standup mies mutta Farmor on aika tylsä ollut koko ajan!?
Fastbror pitäisi äänestää ulos talosta!!
Vai edustaako Fastfood pakollista ulkomaalaiskiintiötä? Ärsyttää koko Fartwurst!!
Farstbruurinhan piti olla standup mies mutta Farmor on aika tylsä ollut koko ajan!?
Fastbror pitäisi äänestää ulos talosta!!
Vai edustaako Fastfood pakollista ulkomaalaiskiintiötä? Ärsyttää koko Fartwurst!!
Vastaukset 8
Vanhimmat
Työt on erikseen. Jotkut ammattilaiset tekevät niin.
Se on niin näkymätön talon normaalissa elämässä niinkuin Jarkkokin ihan näkymätön turha ja vähän Sauli kans. Timo ja Niko keksii kaikki hauskat jutut, huvittavat ilmeet, olemukset ja teot. Muuten ei mitään katsomista jos ei näitä kahta veikkoa olis. Naisista katottavaa Martinan saarnat lihavista ym. kaikesta ja silikonien vilaukset.
Farbodia turha haukkua. Farbod on ihana. Haukkujien motiivit läpinäkyviä.
Miten niin läpinäkyvää? Jos ei siitä mumisevasta ja epäselvästi puhuvasta miehestä pidä, niin eihän se mitään läpinäkyvää ole. Faarboor aiheuttaa vain myötähäpeää. Sellainen teennäinen.
niin on nolo jätkä jotta. veli on myös samanlainen.
ei fabu ole mikään ammatti koomikko.kerto että sen veli esiintyy heidän uskontojuhlissa koomikkona ja hän on ottanut mallia siitä ja harjotellu peilin edessä kanssa.
viimeksi jarkkoa.aika juoni kaveri.puhui myös päiväkirja huoneessa että pitää päästä tyttöjen kanssa ikäänkuin ne ajattelisi että hän on pikkuveli niille.on syrjässä ettei ärsytä ketään ja pääsee näin ehkä voittajaksi
Farbord on esittänyt stand-up komiikkaansa, järjestänyt shown, osallistunut ahkerasti tehtävään kuin tehtävään ja ollut fiksu, mitä muut eivät ole olleet. Sitä paitsi FarBOD on suomen kansalainen, vaikka onkin syntynyt muualla. Rsismiako yrität siellä kylvää????