Martina

Buuaatko vai taputatko seuraavan kerran kun näet Martinan lavalla?
7719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En aio hakeutua paikkoihin, missä hän mahdollisesti " esiintyy "

Äänestä
  • Ei osaa laulaa kunnolla ja persoona ei muutenkaan kiinnosta.

    Äänestä

Martina toi väriä taloon, se näkyy vieläkin, ja pitkään, hyvä hyvä Martina

Äänestä
  • "Martina toi väriä taloon". Kyllä on nykyaikana ihmiset menneet alaspäin, jos tuollainen käytös on "värin" tuomista taloon, haukutaan toisia, mutta itse ei kestetä mitään. Perttu toi aikoinaan VÄRIÄ taloon.

    Äänestä

  • väriä? kirjoitti:

    "Martina toi väriä taloon". Kyllä on nykyaikana ihmiset menneet alaspäin, jos tuollainen käytös on "värin" tuomista taloon, haukutaan toisia, mutta itse ei kestetä mitään. Perttu toi aikoinaan VÄRIÄ taloon.

    toi taloon väriä...jos musta on väri ???

    Äänestä

  • laittoi äänestyksen oikeille raiteille, siinäkö sitä sun väriäs ,LoL

    Äänestä

tosta luuserin leiman otsaansa sai... Eli buuataan, toki en kyl mee ees katsomaan tommosta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gallup.... kirjoitti:

Buuaatko vai taputatko seuraavan kerran kun näet Martinan lavalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu