Voi olla viimeinen mahdollisuus

Martina ei ole enää äänestämässä timoa, joten voi olla, että jos timo jäisi nyt, ei tule ihan heti mahdollisuutta saada sitä meikkitimoa pois.
Nyt on tehtävä kaikkemme, jotta se lähtee talosta.
4465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei ole kummassakaan kehumista, ulos joutavat

Äänestä
  • kanssa että Timo ulos ehkä ei ole myöhemmin äänestyksessä.Nyt kännyt sauhuamaan Timpalle miinuksia

    Äänestä

Martina sai vähän enemmän äänestykseen jännitystä,ja Subin kassaan tuloo rahaa enemmän kun on ns.värikkäät vastakkain

Äänestä

Seurata enää yhtenäkään viikkona.Päästetään Kadi jo Bella Donnaansa ruokkimaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitkään aikaan kirjoitti:

Martina ei ole enää äänestämässä timoa, joten voi olla, että jos timo jäisi nyt, ei tule ihan heti mahdollisuutta saada sitä meikkitimoa pois.
Nyt on tehtävä kaikkemme, jotta se lähtee talosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu