Lainelautailu mahdollisuuksista

Löytyykö surffikouluja jostainpäin aasian lomakohteista ja jos löytyy niin mistäpäin ja minkalaisia?

Suuret kiitokset jos joku osaa minulle asiaan vastata. Olen suunnitelemassa kuukauden lomaa ja tahtoisin nauttia merestä myös pinnan yläpuolella aalloilla ratsastaen :)
2435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Bali ja monet muutkin paikat Indonesiassa ovat surffaajille hyviä paikkoja. Googlaile itse.

Äänestä

SriLanka Hikkaduwa .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselisin kirjoitti:

Löytyykö surffikouluja jostainpäin aasian lomakohteista ja jos löytyy niin mistäpäin ja minkalaisia?

Suuret kiitokset jos joku osaa minulle asiaan vastata. Olen suunnitelemassa kuukauden lomaa ja tahtoisin nauttia merestä myös pinnan yläpuolella aalloilla ratsastaen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu