kadi on ruma

kyllä kadi on rumin noist talon asukkaist. hahahahahahaha
ei siin oo ees mitää muotoja.


marttinaolli talone kaunein.

jep jep
5268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ekaluokkalaisetkin näköjään yrittää avautua täällä.Harjoitusta ,harjoitusta vielä ja sitten kun sujuu oikeinkirjoitus tule palstalle.

Äänestä

vasta bimbo olet.minkähänlainen ulkonäkö itselläsi on??

Äänestä
  • Tiedätkös olen 69-vuotias. Ja olen Kadi vihaaja. Olen päättänyt antaa kadille monen monta miinusta, koska en pidä hänestä. Minulla ei ole pienen rahan puutetta, joten panoksia riittää.

    Äänestä

taidat olla ehkä "nyyströmmin" mannekiini niin kuin "aitolempikin" ilmeisesti on

Äänestä

kai se martina kauniilta näytti ku on käyny kaik maailman kauneusleikkaukset läpi näyttääkseen joltakin. ja kannattaa ehkä opetella kirjottaa ennen ku alkaa täällä uhoo jotain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja tyhmä kirjoitti:

kyllä kadi on rumin noist talon asukkaist. hahahahahahaha
ei siin oo ees mitää muotoja.


marttinaolli talone kaunein.

jep jep

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu