GALLUP

En kysy sitä kumman uskotte lähtevän, vaan kumpaa aiotte äänestää?

Itse annan Kadille ja Timolle -.

Timo siis ulos!
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Annan siis

Kadi
Timo

Äänestä
  • Kadi

    Timo -----------

    Äänestä

monta plussaa. Timo saakoon saman verran miinuksia.

Äänestä
  • tai inhonnut ketään mutta katsellessani nyt illalla subtv tekstejä niin päätin äänestää.Miten ihmeessä sellaista törkyä voi esittää julkisells kanavalla,mikä mahtaa olla kanavan moraali julkaista niitä.Uskon että molempia herjattiin mutta silmiinl sattui Kadin nettisivujen mainos ja silloin päätin sen herjauksen jälkeen osallistua muutamalla äänellä Kadin hyväksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


crocoodiile kirjoitti:

En kysy sitä kumman uskotte lähtevän, vaan kumpaa aiotte äänestää?

Itse annan Kadille ja Timolle -.

Timo siis ulos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu