huoh...

99.5% tämän palstan viesteistä on täyttä paskaaaaaaaaaaaaaaa!
4239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nostit juuri sen määrän 99.6%

Äänestä
  • Säki iivana teit nyt se on 99,7 ja oops nyt mä tein 99,8 =P

    Äänestä

ootko iha varma tost?

oho 99,9%

Äänestä
  • Johtuu itseään täynnä olevista scammereista ja spämmereistä. Asia korjaantuu sitten kuin sheriffi palaa.
    Oops 100% Bannit minulle XD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


6oo9 kirjoitti:

99.5% tämän palstan viesteistä on täyttä paskaaaaaaaaaaaaaaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu