KADI ULOS!!!

ÄÄNESTÄKÄÄ KADI ULOS TALOSTA!!!SUOMI VOITTOON!!!
4156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivottavasti Kadi voitta, asuhan Kadikin Suomessa, vaikka ei ole Suomen kansalainen!

Äänestä

älä huutele noin kovaa,Kadi on mukava.

Äänestä

ja kotiinsa sängylle pääsee nukkuilemaan

Äänestä

Voi kuule. Kyseessä ei ole mikään maaottelu tyyliin Suomi vs muut maat.
Kukaan asukkaista ei edusta siellä Suomea tai mitään muutakaan
maata, vaan ihan omaa itseään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUOMI VOITTOON!!! kirjoitti:

ÄÄNESTÄKÄÄ KADI ULOS TALOSTA!!!SUOMI VOITTOON!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu