Nythän se jo yrittää Suvia... ja sänkyynsäkin se pyysi Nikoa. Taitaa Timo olla TODELLA hellyydenkipeä. Halipula?
Pelimies Timo
todellinen
13046037
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 130
Vanhimmat
Tyrkyttää itseään kaikille.
Kadi taitaa olla niitä harvoja joita Timo ei ole yrittänyt. Sääli suomalaisia naisia kun meinaavat antaa niin helpolla. Kouluttamattomat naiset rakastuvat aina renttuihin, onkohan kukaan BB:n kilpailojoista päässyt Amistoa pidemmälle??
Selvä homohan tuo on... ei kukaan terve mies vedä sen tyylisiä kielisuudelmia toisen miesten kanssa, mitä Timo veti julkisesti "sukunsa edessä", tv;ssä mm. Saulin kanssa... eikä hiplaa toisia miehiä tuohon malliin, pyydä nukkumaan viereensä jne
Ja samalla selvästi vihaa mm. Kadia ja Martinaa ja jotenkin kilpailee naismaisesti heidän kanssaan - kumpakin ovat melkoisia kissoja todellisuudessa. Kadihan heti alussa sanoi monta kertaa, että sä olet ihan gaymainen Timo jne jne - samoin Martina sanoi heti: sä olet ihan ämmä Timo, kumpi on tyttö, kumpi poika Timo jne
Mahtaako BB ollaan oikeastaan ketään tervettä heteroa, mutta kuin tämä levitoiva Iranin muslimi, joka kertoi kaverinsa mahtavasta meisselistä siinä alkujaksossa...ja ehkä tämä petos ja ryöstö vyyhti kaveri afrikasta...
Tämä sopii silti hyvin kuvaan, johtaahaan Suomen medioita homot tunnetusti nykyään... - mutta silti voisi jotain rotia olla... terve, terävä, fiksu Suomalainen mies ei saa enää omassa maaassaan lainkaan sijaa mediassa vaikka maksaa verojen, mainosten ynm. kautta koko touhun... "Sarasvoiden ja Rantalaisten" jälkeen tämä käytäntö ollaan varmaan sovittu jossain H2O uuden median väen rasvaisessa saunatapaamisissa...
Suomen mies on kuohittu henkisesti pahiten yleensäkin nykyisissä länsimaissa.
Ja heterotko sitten vain on terveitä? En usko Timon olevan homo, mutta jos onkin, se ei tee hänestä yhtään huonompaa ihmistä.
Timohan on kuitenkin AINUT joka on saanut naista tuolla talossa. Toiset vaan haaveilee siitä.. Kuka on siis mies ja kuka ei....
Peiton alla raaputtanut muniaan.
Amikset on paljon koulutetumpia kun lukiolaiset. Ite öön ollu lukiossa ja nyt oon amiksessa, mutta se on ihan eri juttu kokonaan. Timo on sitäpaitsi fiksuin iohminen koko talossa, kaikki naiset on täysiä bimboja.
onkos koulut käyty ihan loppuun, jos sanot homoksi, niin silloinhan ei sekaannu naisiin, tässä tapauksessa timo voisi siis olla bi..
Timo on mies paikallaan talossa, eihän siltä pojalta yritystä puutu. Ja täytyyhän joka päivälle olla jotain kivaakin.
Kertoi itse BB:n alussa ettei ole juurikaan naisten kanssa ollut
syynä Kadin naivius ja mimmille tuntuu toi kalja maistuvan ei tunne oikein rajojaan. Tyttö tainnut tulla isäänsä kehuihan Kadi miten sen isä on jossain Virolaisessa lehdessä aina listan kärjessä kun katsotaan kuka on vuoden aikana eneiten ajellut kännissä autolla. Ei omena kauas puusta putoa.
mielipide. Missä suhteessa Timo on fiksuin????????
naiset lankiaa naisellisiin miähiin..että ei se miestä tee jos on ainoa joka saa reppanaa.
Voi sinua. Vielä kun osaisit kirjoittaa oikean kieliopin mukaisesti.
Lisäksi olin lukiossa samaan aikaan Timon kanssa. Silloin hän oli täysi vaatimattomuus. Mokkarotsi päällä ja etuhiukset pystyssä. Aivan kuin kaikki muutkin maalla syntyneet jätkät. Vain vielä hiukan lyhyempi. Seurusteli toisen erittäin lyhyen kanssa ja oli täysin hetero. Hän muuttui tällaiseksi "naisten mieheksi" heti muutettuaan "isoon" kaupunkiin Seinäjoelle. Eli ulkonäköönsä panostamalla luuli naisia maailmalla saavansa ja nousevansa arvoastekossa hieman ylemmäs. Tosin erityisestu nyt häpeän häntä erityisesti ja käytös viittaa mielestäni epätoivoisuuteen. Hänen entinen tyttöystävänsä on kerrassaan ihana tyyppi. Sellaista Timo ei tule enää saamaan.
Hyvä että kunnioitat Amiksia ´kirjoittamalla Ammarin ISOLLA... kiitti!
Nii, mutta kadilla ja Timollahan on ollu jotain riitaa talossa? Vaiolennko ymmärtäny väärin??
Kirjoittamaan et ole ainakaan oppinut...
suomea kirjoita!
Kuin sinä.
se siitä, mutta kyllä pitäis vähin käyttää pilkkuja, että saisi jonkinlaisenkaan tolkun.
vauhtia ja tilanteita :) niitähän Timo voi tarjota, oikestaan kukaan muu talon asukkaista ei.
ja kotiin!! Ällöttävä pelimies joka luulee itsestäsä vähän liikoja! Kadille plussia, aito ja hellyyttävä ihminen.
tulisi vähän säpinää. Ja on paljon mielenkiintoisempi katsella, kuin esim. torkkuvaa Kadia
timon kaltaisia neitejä taloon!!!
Oikeita miehiä vaihteeksi taloon, vaan osallistuuko sellaiset? No toki oikeillekin miehille raha kelpaa, ja voittaja-asenteella leikkiin mukaan.
olis talossa säpinää... =:)
TODELLA lisää samankaltaisia MIEHIÄ taloon ;) timo pelittää jarkon ja saulin kanssa parhaiten!!!
Ei taida olla se kadi ihan täysillä matkassa,jonkinlaista mielenterveyttä havaittavissa kyllä!! siis ihan oikeasti!!
Mistä niin luulet että Matti toisi säpinää. Ei se mies ole kovin puhelias, viinaa ottaisi. Taitaisi olla aika tylsä tyyppi, jos 24/7 pitäisi sitä katsella. En halua kokea sitä.
mukaan ni avot :)
Suosittelen hankkimaan elämän, jos ainoa toiminta elämässä on bb:n timo telkkarissa.
FAC UT VIVAS!
Kuppia bb:hen ois aika paha :)
Olisi varsin suotavaa, että muillakin osallistujilla olisi mielenterveyttä jopa havaittavassa määrin.
puukon!
Veri roiskuis ja oikeuteen, vankilaa päälle.
Uusin temppu, kun jakso mäkeen kiivetä. Josko tuolta laskisi. Sai pari saturaista viinaan
lööppilehdeltä. Sankaruus mennyt aikoja sitten, jota luulee vielä olevansa. Hyvvää BB-ainesta
miehessä kuitenkin on.
timo on hyvä tyyppi,eikä koko bb talos ois mitää järkee jos kaikki "kekseliäät" tyypit lähtis pois. kuka jaksas kattoo jos porukka vaan istus siell turvat kii??
Kadi se varsinainen junnailija talossa on.Varsinainen nirppanokka, toivottavasti putoaa talosta seuraavaksi. Ihminen joka arvostaa Kadin tempauksia talossa on..........
tuollainen on lapsi mikä lapsi jolta on jäänyt sivistykseen muutama aukko,joten kotia kasvamaan!
ja kotiin!! Ällöttävä pelimies joka luulee itsestäsä vähän liikoja! Kadille plussia, aito ja hellyyttävä ihminen.
talosta. Ei jaksa kattella kadia, niin siksi koska ei talossa tee juurikaan mitään. Lähinnä valittaa jos on viikko ym. tehtäviä.
mitäänsanomaton täyspöljä jolla aina lätsä silmillä niinku pummilla.
Kadi ulos!
TImo on hyvää typpi, ja jos Timo lähtee huomenna en katso BB. Kadi pois talosta.
Joku ei puhuu eikä kiinostaa muitta ihmisiä, vaan hän halua teidä mitä itse toivo.
Tuo ei ole mitään kiva
Timo paljon onnea!
.. voisi luulla, että toistat itseäsi... pitkälleppä pääsin näissä viestesissä, kun sama viesti postitettu toustamiseen. Vieläkö löydän saman paska lauseen alempaakin?
joku edes talossa yrittää, muuten valuisi tän vuoden bb viimeistään kasaan!!
kadi pojs finniensä kanssa.
Timo on kyllä melko ällöttävä kun luulee, että kaikki naiset sitä rakastaa, mutta toisaalta kyllähän tuo tuntuu osaavan puhua naiselle juuri niitä asioita mitä yleensä halutaan kuulla. Sillä kait se onnistuu aina niitä lirkuttelemaan.
Kadin iho ongelmien ja muiden vastaavien ulkonäkö juttujen puhuminen täällä osoittaa vain huonoa makua. Ihmisten ulkonäköä ei tarttis mielestäni täällä vatvoa, varsinkaan jos se on negatiivista. Ulkonäkö on kuitenkin todella epäolennainen osa ihmisen persoonaa.
Lentäs jo h..tiin sieltä! Helevetin ärsyttävä hemmo! Koko ajan äänessä!
liirumlaarum...eilenkin suvilta kurnus kuin pikkupentu hyi...ällöttävää monta miinusta---------------------------------
.....jukolauta lapset käyttäkö täällä Timosta sanaa pelimies, Timohan on tuollainen pelkkä pikku homppelipoika.... ette edes taida ihan tietää, mitä tuo pelimies tarkoittaa???!!
Pikkuvinkki: MIEHESTÄ puhuttaessa se ei ainakaan tarkoita sitä, että mies on kiinnostunut omista hiuksistaan ja että mies ilmoittaa pituudekseen 169,7 cm ... :) ...eli Timo ei todellakaan ole mikään pelimies, ja Timo todellakin lähtee su ulos!!!
latelet omituisia. Miten ihmeessä voit sanoa miehisyydelle tollaset rajat, jopa pituudenki. Uskomatonta! kuinka ala-arvoista, jopa syrjintää! AI ei mies saa kiinostua omista hiuksistaan, huh huh.
Ja ihan etusivulle piti tällänenkin päästä..? Yhtään BB-jaksoa en ole katsonut, enkä katso. Ei kiinnosta kuka kiehnää ketäkin. Eikä etenkään kiinosta lukea niitä tässä etusivulla, parempaakin otsikkoa löytyis.
Eihän toi mikään MIES oo, pikkupojaltahan se näyttää.
ei tuota jatkuvaa vonkaamista ja seksiin liittyvää läpätiläätä jaksa kukaan katsoa! asiallisia ihmisiä taloon eikä tuommosia seksiä vinkuvia ipanoita! monenlaisia mielipiteitä ilaisevia ja kiinnostavia ihmisiä. bb on kuitenkin ennen kaikkea viihdeohjelma! tasapaksua ohjelmaa ei ihmiset jaksa seurata. timon yleisin puheenaihe on nimittäin seksi.
Todella hellyyden kipee taitaa olla, kun jokasta naista yrittää vallottaa.
Ja liian itsevarma on itsestään.
Pelimies? Säälittävä pikkumies.(Imo) Jos Timo olisi nainen olisi tämä asia ihan toisella tavalla. Säällittävä pikku ***** no te tiedätte kyllä siis jos Timo olisi nainen.
Joten ennekuin kyseistä kaveria pelimieheksi kutsuu ajatelkaa jos kuitenkin Timo olisi täti.
Timo on hikiset 169cm. Hahah! Siinä vasta pelimies...
timo on ihan helvetin ärsyttävä luulee ittestää ihan vitusti liikoja aikun nauttisin ku joku pyöräyttäs sitä oikeen kunnolla sie talossa
on Timo, jos nyt verrataan vaikka Kadiin, Kadi on aito tunneihminen ja myös osaa näyttää miltä tuntuu. Jos nyt jatkoa ajatellaan niin kyllä katson mieluummin Kadin reaktioita kun Timon surkeita "iskuyrityksiä"
satua. Vai seiskan tyttö? Naisten aliarvioija ulos.
Olen aivan samaa mieltä Timosta, lapsellinen, säälittävä 'mukamas' naistenmies ja tyhmäkin vielä. Pois heti talosta!
Kadi on alkoholilla käyvä, eestiaksenttinen puherobotti, joka pysähtyy vasta sitten, kun sen ryyppy on liian pitkään päällä... Kadi ulos!
kirjotus liitty aloittajan viestiin?
koko mies.Säälittävää....
TIMO ON RAUTAA ja kaataa naisa,kuin viikatemies heinää! Asiallista touhua..hyvä TIMO !!!
Minusta tälläiset TYPERÄT ohjelmat voisi jättää
pois. SUBTV:n saisi mielestäni lopettaa.
onko ihan pakko kattoa jos ei kiinnosta!? joitakin kiinostaa. mutta ilmeisesti sinä olet niitä fiksuimpia ihmisiä. joiden on pakko oman paremmuudensa takia halveksia näitä ohjelmia. vaikka silti silmä kovana näitä kattoo...
Hei sinä "fiksu" aarghh.
miettikää jos timo olisi nainen. Vähän sitä pidettäisiin jakorasiana. Mutta ei miehiä pidetä.
Kaikkiin sitä on tullu seottua, lerppamunaankin!
Näyttää Rovaniemen Hifi-harrastelijalta.
näen kyllä punaista aina kun tuo inisevä-ääninen puutarhatonttu näkyy jossain. helevetin ruma ihiminen ja niin vitun teennäinen pelle!
hyvännäköinen mies se on. Ja naiset taitaa olla aika lääpällään. Taidat olla "hiukan" kateellinen? Tahdot olla timon kaltainen pelimies itsekin????????????
Kyllähän se kertoo aika paljon ihmisestä, jos (seksi)seuraksi kelpaa kuka tahansa, olipa kyseessä mies tai nainen. BB:n olosuhteissa seuraa ei tietenkään voi valita ihan kuten normaalissa elämässä, mutta kuitenkin pitäisi pitää itsellään edes jonkinlaista tasoa/rajaa, ettei tee itsestään ihan pelleä jolle kelpaa kuka vaan. Ja seksin vonkaaminen ON säälittävää.
Boko BB on täyttä paskaa ja tulee mieleen että mikähän on sellaisten ihmisten älykkyysosamäärä, jotka tällaista ohjelmaa seuraa.
Ilmeisesti olet itsekin jonkun kerran kyseistä ohjelmaa katsonut, kun osaat paskaksi haukkua?
Sen verran kanavaa vaihtaessa, että kyllä ne siellä mukana olevat ovat todella yksinkertaista porukkaa eihän sinne kukaan täysissä latauksissa oleva edes menisi.
oot syntymäimpotentti tai frigi!
Ku tommosta kakkaa viittit seurata!
ei pelaa mikään pää!
KAIKKI BB HEMMOT, ALKAA HERMO MENNÄ KU EI PUHUTA KOHTA ENÄÄ MUUSTA, KUIN BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
aika pienenpuoleiset piirit ja suppeat puheenaiheet jossei muusta puhuta... ja hermo menee, pienet on murheet sinulla!
Täyttä paskaa koko ohjelma.
ei oo ees ikää tarpeeks, 13vee pentu.
Tämä on BB-palsta ja tarkoitettu BB-keskustelulle. Jos et halua niitä lukea, älä tule tänne lukemaankaan myös. Näin on sinunkin parempi olla. Eikös juu?
Ou jee!
Nii mäkin tykkään timosta, miettikää kun timo ja niko keksii aina kaikkea hauskaa juttuu jotai hieman lapsellistaki mut se on niin hauskaa ja kivaa kun ne touhuu kahestaa siellä niinku pikku pojat! Ja se et timo yrittää muka suvia nii ei oikee pidä paikkaansa, ja vaikka vois vähän pitääkkin paikkansa ei se sitä edes sais et älkää ihmiset niitten nais juttujen takia timoo ulos äänestäkö timo tuo nikon kans elämää taloon!! ja enemmän jarkko näyttää suvii iskevän ku timo, kai sen nyt näkee ku koko ajan on sen takapuolta hiplaamas ja koskettelemas. Äänestäkää vaan se kadi pois sähläämästä sieltä se on oikee blondi ja ei ymmärrä mistään mitään, ja se on niin monta kertaakin ollu äänestyksessä et ois sen jo aika tippua!
Ihna paska sarja, teinipaskaa, homopaskaa, jenkkipaskaa, pelkkää paskaa!
Voi teitä teinit, ei oo tullu pimpsaa eikä munaa teille!
Vaikka sen käytös on välillä mitä on...
,,EI KUNNIOITA NAISIA!!!Kaikki naiset äänestämään ulos tuollainen "mies"!
miepuolinen huo.... koko tyyppi.
tuollaisia saksanseisottajia ei saisi pitää koko ohjelmassa.
Nykymediaa johtavat HOMOT, sen näkee läpi medioiden...BB on täynnä pelkkiä homoja/bi - Geinari, Sauli ja Timo kielisuudelmia keskenään. Niko ja Sauli...
"Sarasvuon ja Rantalaisen" jälkeen on Suomen media "homoistunut" todella nopeastí -n. 10 vuodessa.
Sen johtajista suuri osa on joko avoimia tai asian salaavia homoja. Tämä on siis julkinen salaisuus, jos esim. Hkin tietyissä piireissä.
Hiukan ihmetyttää se, että miksei Suomen perinteinen mies, joka maksaa välikädellisesti koko touhun, pidä oikeuksistaan lainkaan kiinni.
Kaikkein kummallisinta on, että tod. esim. hyviä, pahoja ja rumia tutkitusti katsoi naiset asteen enemmän kuin miehet. Tätä ei feministi ja homojohtajat vain tajua nykymediassa.
Timo on ällöttävä kiehnääjä.. ei sitä jaksa kattoo yrittää ja yrittää.. tosi ärsyttävää katseltavaa. timo sais tippuu bbstä ni sitäki vois kattoo niin ettei tuu raivokohtausta kyseisestä henkilöstä kun se on vähä idiot.
Timo on ällöttävä kiehnääjä.. ei sitä jaksa kattoo yrittää ja yrittää.. tosi ärsyttävää katseltavaa. timo sais tippuu bbstä ni sitäki vois kattoo niin ettei tuu raivokohtausta kyseisestä henkilöstä kun se on vähä idiot.
hintti timo sais lähtee!Kaikista ohjelmista näköjään tulee Innoja!
Perkele missä on kaikki miehet???
JA SÄRKEE HEIDÄN SYDÄMENSÄ!!!!OIKEA NILJAKE, PALLIT POIS KANIINILTA!!!!!
Noita Timoja kun on muitaki ja miehet jotku on vaan sellaisia ettei niille riitä mikään. Pitäis varmaan etsiä teiniä mutta kyllä sekin vanhetessaan rupsahtaa...
Ärsyttää se että ei varmaan toi tyyppi kyllä ajattele sitä, että jos joku ei otakaan sitä ihan leikillään tai samalta kannalta. On kuitenki aina niitä epätoivoisia jotka odottaa että löytäis ihan oikeasti sen oman miehen puuttumalla liikaa kohtaloon.
Itseäni(jos olisin ollu esim.Satu)olisi kyllä todellaki loukannu sellainen, että kaikkia muijia täytyy lääppiä ja himoita.
ehkä olisi ihan järkevää käyttäytyä aikuisen lailla ja olla pelaamatta mitään kenenkään kanssa tai tyytyä vaan yhteen ja pitää huoli ettei loukkaa tätä.
Timo metsästää vaan pillua. Ihan sama millainen nainen on talossa. Onneksi naiset talossa ovat fiksuja ja antavat pakit ääliölle. Ulos talosta Timo!!!!!!!!!
Kadi voittaa niinku Perttu. Aina äänestyksessä mutta vei kuitenkin potin lopulta. Hyvä Kadi.
Helvetti Kadi on ihan tavallinen venäläinen ämmä joka on vaa syntynyt virossa. Sillä on venäläinen aksentti kin ja kyttäytyy niin ku muut venäläiset muijat.Luule olevansa parmpi ja jäkevämpi ku suomalaiset vaik on täys ääliö avuton ämmä yms....
Kadi voittaa niinku Perttu. Aina äänestyksessä mutta vei kuitenkin potin lopulta. Hyvä Kadi.
pädetteks taas vähä
Mahtaakohan kateelliset Suomifemakot saada tarpeeksi kerättyä ääniä pudottamaan naisellisen Kadin pois? Nehän on ihan sitruunana osa jo tuolla BB talossakin, ja sorsii ihan selvästi tuota Kadia...samoin nämä gay timot ynm...
...onko tuo nyt ihme, kun kts kuinka aidosti herkkä ja sinisilmäisyyteen asti naisellinen Kadi on..ja se kiintee, mutta muodokas kroppa? ...Tämä kaikki on jotain mitä monet Suomen naiset tietävät menettäneensä "feminismin alttarille", unisexiydessään, tasa-arvoisuudessaan (jopa ulkonäköä myöten), urakilpailussaan ja jopa epäsuorassa miesvihassaan...
Jos kateelliset Suomifeministit saavat Kadin häädettyä ulos - niin ei hätää - Suomalaisia miehiä on kyllä lohduttamassa pilvin pimein ;) Taidan itsekin lähteä oikein metsästämään Espoon suunnalle... niin sopiva äidiksikin tuollainen herkkä Kadi varmasti olisi...;)
Kadi on naisellisin BB talossa.Inisevä Piia ja rääkkyvä Tiina pois! Samoin Timo tietenkin!
TimBBahan on pelimies joka eij osaa pelata :DD toisaalta eihän nuo jutut vakavia ole, eikä niitä kannata vakavasti ottaa:D pieni flirtti piristää aina päivää. asia on erikseen NE miehet jotka pyörittää oikeasti montaa naista yhtä aikaa.. en usko että timbba olisi sellainen oikeassa elämässä?? :D eiks yeah=)
Todella oikein ja tervettä mitä sälli puuhaa. Terve mies on aina kiinnostunut naisista vapaana ollessaan. Ei mitään väärää, päinvastoin.
eihän koko talossa ole ainuttakaan tervettä ihmistä...sehän on tarkoituskin:) Mistä puheenaiheita muuten saatais? Sorry vaan et Timon härskiys ja röyhkeys naisten suhteen osuu omaan nilkkaan,sitä saa mitä tilaa ja tulee toivottavasti myös tippumaan pelistä! valitettavasti Kadi ei oo yhtään parempi vaihtoehto...ja sais lähteekin seuraavana -jos kukaan nyt jaksais edes seurata koko ohjelmaa enää..hengen köyhyys on pahimpia puutteita elämässä!
Timo on landepaukku ÄMMÄ,ÄMMÄ,ÄMMÄ...Ulos talosta!
Voi Timo, Timo
Timo on surkea pelle talossa, hirveät himot silläkin. Hommasís sille barbaran jota miehet voi paneskella! Nyts e Suvia.. ketäköhän seuraavaks..?
Martina oli mukamas huora ja Suvi lutka...Ulos BB talosta Timo idiootti!
Kyllä alkaa olla liian levoton ja olen kyllästynyt jatkuviin alapään juttuihin.
Sanoi Suvia leikillään lutkaksi. Kun ei saa, niin nimitellään....näin tosiaan on.
Kadi on ihana ja hellyyttävä persoona ;)) Paras
Mitäs meni lutkittelemaan Suvia. Vai kertoikohan mies vahingossa totuuden. Jkt, Timo lähtee tänään juuri tuon kommentin takia.
Ni mä varaan ekat kyydit. Eiks je, pojjaat :P
Olen siis muusikko ja haluasin kommentteja uusimmasta kappaleestani. Musiikkia en ole vielä säveltänyt, mutta laulun meodia alkaa olla kohdillaan. Komeentoikaa vapaasti. Negatiivisesta kritiikistä en pidä yhtään. Biisin nimi on siis Rock and Boogie.
Rock and Boogie:
Gay lovers are gaaaay, gaylovers are gaaaay, I am gonna be FAME FAME FAME FAMOUS.. gaylovers are gaaaay.
Kommentoikaa vapaasti.
I'm lovin' it.
Kiitos paljon kommentistasi:)
Talenttiin, kehuja tulisi. Muusikko, joka ei osaa säveltää.Vitsiä kerrakseen. Olisitkohan stand-up koomikko?
timo on timo ja tunteet ne on silläkin:)ja varmasti myös kaipaa ystäviään/perhettään niinkun moni muu talossa olija.itse en edes lähtisi koko taloon koska en pystyisi siä olemaan ilman puhelinta,telkkaria,nettiä,dvd:eetä ja musiikkia.mä tulisin hulluksi siä kun ei tiä mistää mitään.mut lippua nostan niille jotka on sinne pystyny menemään:)ja toivon hyvää jatkoa timolle talossa ja talon ulkopuolella:)
paljastaako Timo tänään Vapun kanssa kasvokkain jutellessa, että on homo. Saas nähdä onko siinä sen vertaa miestä.
Ne jotka tuntuu Kadin, ni voisitteko kertoa onko se hyvä ottaan poskeen, entä miten on, tykkääkö se jos pippeliä käytetään hieman myös pyllyssä? Se on ihq ja haluan rakastella sitä vakavasti.
Kyllä se nyt on vaan niin jos tuo homohtava jätkä eksyy mun kanssa samaan ravinteliin niin pataansa saa...
Ketä kiinnostaa vittuakaan
toi timo on naurettava jatkä
Kuinka tylsää BB tulee kun timo joutui lähtemään..
Pääsihän Timo halailemaan... Final-halissa!
Minkäköhän helvetin takia sen saatanan luuska marttiinan huutoäänet laskettiin?!?! vitun paska ohjelma ja epäoikeudenmukainen!
Oli tosi epäoikeuden mukaista laskea Martiinan pisteet. Kun Martiina kumminkin lähti talosta pois. Minun milestäni olisi pitänyt ottaa uusinta äänestys. Siis kaksi äänestäjäää riitti siihen että Timo joutui ulos. Tosi huonosti suunniteltu tosi tosi säälittävää. kun ette osanneet parempaa tapaa. koko bb nykyää ihan paska
lähtihän se paksupyllyinen kuvatus sieltä lopultakin pois................
timo ??
Kahdesta huonosta pahempi tippui,luojalle siitä kiitos(tai tuottajalle? )what ewer...varmaan äänestyseuroja ropisi jonkun kassaan täs tapauksessa ja paljon...:) Väittävät että vauhti loppui Timon lähtöön-onko sitä ollutkaan:)? Heko heko...
Kyllä aiva hävettää olla pohjalainen ku tuollainen hinttipelle sekoilee. kyllä ei poijan elämä tuu olemaan helppoa ku palaa lakeuksille.. tietää jo etukäteen että saa mukit tummiksi välittömästi kun joku sen näkee.Hyi vittu ku oksettaa tollaiset.
enemmän hävettää kaltaisesi kirjoittelijat!
TODELLA!! Hyvä Pohojanmaa, tuossa tuli se todellinen junttius ja tyhmyys.. Et ilmeisesti ole Seinäjoelta :-)