paljon luvataan mutta

hidasta on!!!

1. paska diilerifirma: pokerstrategy.com --> tee visa ja olet oikeutettu 50 100 taalaan valitsemallesi pokerihuoneelle-----> voisivat edes kertoa siinä vaiheessa että jos joku saitti on pistänyt yhteistyön poikki, niin sine ei luonnollisesti niitä bonareita saa.

2. ainakin hidas paikka: yourpokercash.com viikko jo mennyt eikä mitään kuulu vaikka täydet oikeudet bonusten saamiseksi, mailiinkaan eivät kerkee vastaamaan.


summa summarum: pitää jatkaa unibetillä ja pahvilla. pitäkää tunkkinne :)

3

466

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TUNKKI!!!

      Ihan yhtä nopeasti saat noihin muihinkin pokerihuoneisiin rahaa kun unibetille ja paffille! Jos jonkun pokerihuoneen "mainostaja" on paska se ei tarkoita sitä että, ne pokerihuoneet olisi sitä.

    • cashista...

      Kokeile tota bankmobrollia (vai mikä se on). Yourpokercashilta vaatii että olet lähettänyt kuvallisen henkilötunnuksen jonka taustapaperille olet kirjoittanut tietyn koodin jonka saat vain sieltä sivuilta ja sinne jätät myös sen kuvan. Se ei riitä että kirjoitat koodin tietokoneella, vaan pitää olla tyhjälle paperille kirjoitettu.

      Yourpokercash jakaa myös bonukset aina sen mukaan kun olet suorittanut yhden tai kerännyt tietyn määrän pisteitä.

    • Näin se on!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      91
      2106
    2. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      39
      1373
    3. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      137
      1025
    4. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      225
      984
    5. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      82
      846
    6. 95
      843
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      734
    8. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      79
      731
    9. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      53
      717
    10. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      91
      680
    11. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      638
    12. 46
      622
    13. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      35
      611
    14. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    15. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      27
      503
    16. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      470
    17. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      462
    18. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      35
      454
    19. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      437
    20. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      433
    Aihe