Rahat membun ostamiseen laillisesti!

http://hankirahaa.suntuubi.com/?cat=8

Olen itse jo jonkun aikaa hankkinut rahaa painamalla linkkejä eri sivustoilla. Päätin nyt pistää noita sivustoja yhteen ja neuvoa vähän aloittelijoita. MINÄ EN KYSY TEILTÄ MITÄÄN SALASANOJA, KÄYTTÄJÄTUNNUKSIA TAI MUUTA TUOLLA SIVUSTOLLA!


Toivottavasti seffu ei poista lomalta palattuaan, koska tämä EI ole huijaussivusto.
5430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...tule mitään laskuja kotiin ? jotkut selitti jollain muulla sivulla, että ne käytti jtn tuollaista ja jonkin ajan kuluttua tuli lasku.

Äänestä

miten ne rahat saa sitten siirettyä runescape sivuillle ttä saa membun?

Äänestä
  • Laskuja ei tule lukuunottamatta huijaus sivustoja (Noista minkään ei pitäisi olla huijaus). Nuo sivustot ovat toimineet jo sen verran pitkään, että ei sieltä laskuja pitäisi tulla. Tosin tälläinen sivusto kun Box-of-dollar paljastui vähän aikaa sitten huijaukseksi, sinne ei kannata rekisteröityä. (Jos siis sivut vielä jostakin löytyvät)


    Memberiin rahat saa käytettyä niin, että kun sinulla on jollakin noista sivustoista tarpeeksi rahaa "tilillä", niin voit siirtää ne Paypal tilillesi. Paypal tilillä voit ostaa memburuutta taas saman lailla, kuin "tavallisestikkin" (Tosin valitset nyt vain maksutavaksi Paypal)



    Toivottavasti auttoi teitä!

    Äänestä

siis häh?? rekisteröidyin tonne payball ja painoin sitten sitä yhtä niistä sun linkeistä
http://www.apairof.com/index.php?ref=hajuherne
tota ja rekisteröidyin sinne mutta mitä sieltä!1 1 painoin sieltä text link ads ja niitä mutta mul on vaan 0,1 niin mitä pitää tehä?!?

Äänestä

en suosittele menee tonne tai en ainakaan mee ite multa on pöllitty 2 accoo jo molemmat oli silloin membui tosin en mennyt minnekkään sivuille en kyl mene ite tuonne en suosittele muitakaan menemään huijausta kummiskin varsinki siinnä vaiheessa kun saat membun silloin sun accos kössitää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iivana-1940 kirjoitti:

http://hankirahaa.suntuubi.com/?cat=8

Olen itse jo jonkun aikaa hankkinut rahaa painamalla linkkejä eri sivustoilla. Päätin nyt pistää noita sivustoja yhteen ja neuvoa vähän aloittelijoita. MINÄ EN KYSY TEILTÄ MITÄÄN SALASANOJA, KÄYTTÄJÄTUNNUKSIA TAI MUUTA TUOLLA SIVUSTOLLA!


Toivottavasti seffu ei poista lomalta palattuaan, koska tämä EI ole huijaussivusto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu