langaton

Mulla on langaton yhteys, mutta joka kerta täytyy painaa fn ja f2, että ottaa kone sen langattoman yhteyden päälle. Eli se ei yhdistä automaattisesti yhteyttä. Miten saan sen, niin että ei tartte joka kerta painnaa noita.
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

verkkoasetuksissa - ominaisuudet - langattomatverkot ruksi -yhdistä automaattisesti?

Äänestä
  • Oli kaikki ruksit. aina kun sammutan koneen, niin pitää painaa toi onko se wlan päälle sitten yhdistää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pute2 kirjoitti:

Mulla on langaton yhteys, mutta joka kerta täytyy painaa fn ja f2, että ottaa kone sen langattoman yhteyden päälle. Eli se ei yhdistä automaattisesti yhteyttä. Miten saan sen, niin että ei tartte joka kerta painnaa noita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu