Pokemon ruby ja sapphire...

Mulla on pokemon ruby ja sapphire mutta molemmat on japanin kielisii :( mutta mitä välii rubyä pelaan todella paljon ja oon siinä vimpassa kaupungissa ja toivon että tutustutte minuun koska olen uusi :)
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla oli pokemon ruby japaniks pari kk sitten. Nyt oon pelannu sappihiren melkein läpi....x) Ja seuraavaks rubyn ... Siis ne on mulla enkun kielisenä, eti googlesta ni löydät varmasti jotenki näin: Download pokemon ruby english tai ilman tota english sanaa... :d No mutta tervetuloa joukkoon tummaan...:)

Äänestä

miltä sivulta se löytyi? tahtoisin tietää
testaan sitä ja jos se on sika hyvä ostan niin
ostan sen pelin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blaziken kirjoitti:

Mulla on pokemon ruby ja sapphire mutta molemmat on japanin kielisii :( mutta mitä välii rubyä pelaan todella paljon ja oon siinä vimpassa kaupungissa ja toivon että tutustutte minuun koska olen uusi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu