kasvattaja

mites me tehdään kun kasvattajien joukossa on niitä huonoja kasvattajia joille ei laki ja järjestys tuo järkee päähän. koska tehtailijat on saatava kuriin viimeinkin.
4747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pitää mennä puhuu niille ihan kotia asti ja sanoo että tehtailu loppuu tähän.muuten alkaa kuuluu kummia tästä kennelistä arvoinen entinen kasvattaja.et meneekö jakeluu ja jos ei auta niin tehostetaan sitte käskyä.koska me ollaa kaikki yhtä.

Äänestä
  • New stasi meille, joka listaa ja listii huonot kasvattajat.
    Sama stasi voisi ottaa työkseen lopettaa tällaiset hömppäpalstat netistä.

    Äänestä

  • Aletaan me palstoilla paskaa jauhavat kaikkitietävät kasvattamaan niitä hyviä koiria.
    Max 1 pentue vuodessa joka kasvaa keittiössä ja ovat a-lonkkaisia, 0-etupäällä varustettuja kisatykkejä jotka kiitävät bis-voitosta toiseen!

    Sit voidaan hehkutaa, hyvä me!!!

    Äänestä

  • täydellinen mä kirjoitti:

    Aletaan me palstoilla paskaa jauhavat kaikkitietävät kasvattamaan niitä hyviä koiria.
    Max 1 pentue vuodessa joka kasvaa keittiössä ja ovat a-lonkkaisia, 0-etupäällä varustettuja kisatykkejä jotka kiitävät bis-voitosta toiseen!

    Sit voidaan hehkutaa, hyvä me!!!

    nämä palstat palvelee ,täyttä tirkistelyä ja hömppää,ja koskaan ei tiedä milloin täältä löytää itsensä jos ei ole muistanut pitää ylähuultaan tarpeeksi ruskeana.oikea sentraalisantrojen ja paskanjauhajien mekka koko palsta ,menkää kouluttaan niitä koirianne ja kasvattaan se mualiman paras saku että tulisi vihdoin myyntiin sekin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1960 kirjoitti:

mites me tehdään kun kasvattajien joukossa on niitä huonoja kasvattajia joille ei laki ja järjestys tuo järkee päähän. koska tehtailijat on saatava kuriin viimeinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu