Sankari???

Eipä tolla voitolla ainakaan noustu mihinkään suurten ajajien/sankarien joukkoon. Autohan tossa pääosaa sitäpaitsi näyttelee eikä kimi. Häpeä hiipii puseroon. Ihan kiva laji jos kaikis kisois sais yrittää joka ukko täysillä.
3166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Häpeä hiipii puseroon." Siis ei jumalauta...

Äänestä

koska joukossamme on kaltaisiasi pösilöitä.

Äänestä
  • On se kumma kun ei voida olla edes muutamaa tuntia voiton jalkeen ihan vaan onnellisia Kimin voitosta... ilman negatiivista vouhotusta. Mista se johtuu?

    Kaikkea hyvaa Kimi Raikkoselle jo ensi kauttakin silmalla pitaen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ReFt kirjoitti:

Eipä tolla voitolla ainakaan noustu mihinkään suurten ajajien/sankarien joukkoon. Autohan tossa pääosaa sitäpaitsi näyttelee eikä kimi. Häpeä hiipii puseroon. Ihan kiva laji jos kaikis kisois sais yrittää joka ukko täysillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu