Annetaan hyvään kotiin rottia.Rotat ovat n,7viikon ikäisiä.Jäljellä on vielä 3 naarasta ja 2urosta.Myös 2 vanhempaa naarasta ja uros.
[email protected]
[email protected]
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kysyisin siitä iäkkäämmästä urosrotasta. Etsin nimittäin kaveria yksinjääneelle 2,7-vuotiaalle urosrotalle.
Kerrothan tarkan iän ja mistä olet rottasi hankkinut, terveydentilan ym.
-kiitos vastauksesta-
Moi.Minulla on nyt rotta ja saatan saada useimpiakin . Voisin ottaa sen jos niin pahdollista. Otatko yhteyttä sähköpostiini jos ttarvitset lisää tietoa.?!!
Hei!Anteeksi että vastaus on kestänyt.Kyseinen ilmoitus on jätetty nelisen vuotta sitten.Jostain syystä sitä ei ole poistettu.Rotat löysivät kodit silloin ja osan pidinkin itse.Yhtään niistä ei ole enään hengissä.Pahoittelut.
Moi.Voisin ottaa 3 naarsata oon tuntenu tosi kauan rotat ja nyt toivon saavani sellaisen?? Olisiko se mahdollista jos olisi voisitkos lähettää mun sä´hköpostiin kuvat :)
Jos haluut yhteyttä. '
Niin sähköpostista .
Olen hyvin eläin rakas ja on itsellani juuri ollut kaksi rottaa.