Asikainen saanut

jo nykkiä

Asikainen on saanut jo nyrkkiä tarpeeksi. Alkaa kuulua puheesta. Päässä loiskuu kun kuuppaan tulee voimamiehen nyrkki. Se ei ei tee hyvää aivotoiminnalle. Nyrkkeilijät eivät taida olla kovin älykkäitä.

10

3230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JEESUS

      Me täällä taivaassa tiedetään, että urheilu on sialulle parempi juttu kun macdonaldsin omistajana oleminen tai juoppous. Nyrkkeilyssä nimittäin sialukin pysyy kunnossa, koska joutuu treenatessa ja matsissa vähän kärsiikin. Jos joskus matsin jälkeen vähän sammaltaa, niin se on mun ja Pietarin mielestä jees. Amilla ei ees välttämättä sammalla. Viisaus on muuten paljon tärkeämpää kuin älykkyys. Amin on viisas nyrkkeilijä. Viisaudella pääsee taivaaseen, näsäviisaudella joutuu keskustelupalstoille eli johonkin hevonvitun helvettiin.

    • friend09

      on se työkalu jolla lyödään nyrkkeilyssä.
      Varjopuolena nyrkkeilyssä on terveyden rapistuminen siltä osin kun päähän lyödään nyrkeillä.

      • pko

        ei kaikkilla tuu niitä halvautumisia vaikka nyrkkeiliä ois


    • Jallu

      Toisilla loiskuu päässä jo kirjoittaessa ?

    • pko

      tiesitkö että ne ih yhtä älykkäitä ja kyllä muissaki lajeisa iha yhtä hyvin tulee tällejä esim jääkiekko

      • t.jutila

        kiekkoilijathan ei tunnetusti oo mitään käkikellon rakentajia, se näkyy jos on laatikossa painanut "pikkumustan" perässä koko ikänsä..


    • jaaskelainenpasi

      haista vittu!!!!

      • dffgg

        Kyllä Missit on FIXSUI Loiskuu et pää tutisee


    • Anonyymi

      Amin Asikainen on aivovammainen alkoholisti. Siis ihan pipipää! Puhe sammaltaa katse on lasittunu ja älykkyysosamäärä ei varmaan oo kun 30.

    • Anonyymi

      Meinookko että amini ois pahvipiä??! Elä mitään Elä mitään oikiissa oot amini on täys pahvipiä.eikä hänen vaimonsakkaan ole viisaimmasta päästä. Siinä on 2marjaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2206
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      350
      1478
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      97
      1473
    4. 202
      1405
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1121
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      988
    7. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      960
    8. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      949
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      28
      885
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      859
    Aihe