Niko nakertaa!

Miten Niko jaksaa nakertaa tikkuja ja keppejä jatkuvasti suussaan. Luulisi että alkaisi maistumaan hieman puulle. Lippahattu jota Niko pitää päässään niin on kyllä aivan out!
4331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin perus pölvästin oloinen kuin vain voi. Katsovatkohan vanhemmat ylpeänä saavutustaan. Voi poika parka.

Äänestä
  • Nikossa on voittaja-ainesta. Vanhemmat voivat olla ylpeitä aikaansaannoksestaan ;))
    "Nakertamisen" vois jättää, muakin ärsyttää, muuten rehti kaveri, parantaa kuin sika juoksuaan..

    Äänestä

  • = ok kirjoitti:

    Nikossa on voittaja-ainesta. Vanhemmat voivat olla ylpeitä aikaansaannoksestaan ;))
    "Nakertamisen" vois jättää, muakin ärsyttää, muuten rehti kaveri, parantaa kuin sika juoksuaan..

    maan.Mitähän tälläkin möllillä päässä liikkuu, aika yksinkertaiselta vaikuttaa.

    Äänestä

oikein pahaa teki, kun jätkä nakersi kynsiään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lääkäritäti kirjoitti:

Miten Niko jaksaa nakertaa tikkuja ja keppejä jatkuvasti suussaan. Luulisi että alkaisi maistumaan hieman puulle. Lippahattu jota Niko pitää päässään niin on kyllä aivan out!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu