mainos laulut!!

maxinen lähdön jälkeen sauli ja niko alkaneet laulaan mainosbiisiä.että voi olla tylsää kuunneltavaa
2219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pojat varmaan lauleskelee.
Tuotanto on paskat housussa ja keksineet pojille salatehtävän.

Äänestä

se on hauskaa ja virkistävää. miksi suotta laulaa jotain biisiä aina kuten niko samaa.

mua ainakin hymyilyttää aina kun salen mainos laulu tulee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kieltäkää!! kirjoitti:

maxinen lähdön jälkeen sauli ja niko alkaneet laulaan mainosbiisiä.että voi olla tylsää kuunneltavaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu