Ullanlinnasta 75m2

Sinne sitten vaan tänään huutamaan näyttelijä/ohjaaja Jussi Parviaisen asuntoa, joka on pakkohuutokaupassa:

http://www.oikeus.fi/40744.htm

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1447427
3342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taidanpa vielä hieman odottaa, sillä kohta saa paljon halvemmalla.

Terv. Pankinjohtajan veli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakkohuutokauppa kirjoitti:

Sinne sitten vaan tänään huutamaan näyttelijä/ohjaaja Jussi Parviaisen asuntoa, joka on pakkohuutokaupassa:

http://www.oikeus.fi/40744.htm

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1447427

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu