Omistan kurittoman Aprilia RX 50 mallisen mopon. Sen nykyiset välitykset ovat 15/81. Ja vauhtia löytyy huimat 85 km/h, koska mopo on kuriton.
Ongelma on että mopo pitäisi saada kulkemaan alle 65 km/h. Mielellään välityksiä vaihtamalla, jotta mopossa olisi vielä tehoa.
Onko tämä ollenkaan mahdollista? Jos se on mahdollista olisiko välitys ehdotuksia?
Alle tämän 65km/h:n pitäisi siksi siis saada kulkemaan, jotta poliiseille mahdollisessa kiinni jäämmisessä ei tulisi kevariveroja.
Ehdotuksia?
Kiitos!
Aprilia rx 50, välitykset! HOT!
ertgrthw45ygn
2
1628
Vastaukset
- gkhgkhgkgk
ei taida ihan riittää joku 9 piikkinen eturatas, koska noi välit on jo nyt helvetin lyhyet!! mistä vitusta oot löytänyt 81 takarissan
- asdfgalfkghasdf
Voin kertoo, et tommosta takaratasta ole ikini valmistettu, jollet ite oo väsänny :o. Joko kusetusta tai sit typo :S
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1113824
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413193- 2352847
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?392376- 361684
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241496Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411476- 141361
- 181345
- 221271