Ärsyttävä Tiina Tellervo

olisi kiva kun joutuisi äänestykseen ja lähtis kotiin.
Hän on kuin mies eleissä ja askareissa. Nauru saa jokaisen karvani pystyyn, pitäis suunsa kii niin sit voisi sietää nippa nappa.
3454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

söötti kun se haukotteli:DD kauhee neliskulmainen tunneli mistä ois juna menny läpi:DD

Äänestä
  • Kumma ämmä kun toisille kyllä nauraa paskasesti, mutta ite ei osaa muuta kuin kiroilla ja valittaa joka asiasta.. Ämmän viihdearvo on NOLLA..

    Äänestä

  • tukehtukoon nauruunsa kirjoitti:

    Kumma ämmä kun toisille kyllä nauraa paskasesti, mutta ite ei osaa muuta kuin kiroilla ja valittaa joka asiasta.. Ämmän viihdearvo on NOLLA..

    on v...., ällöttävää.
    Ja miten inhottava nauru ja ääni muutenkin ja valitettavasti koko ajan äänessä.
    Nytkin joutais hiihteleen ku toi takalisto on aikas kookas mutta ei ku on tumppi niin on. Eipäs tarvii sit ihmetellä kun/jos joutuu äänestykseen, luuseri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Emma kirjoitti:

olisi kiva kun joutuisi äänestykseen ja lähtis kotiin.
Hän on kuin mies eleissä ja askareissa. Nauru saa jokaisen karvani pystyyn, pitäis suunsa kii niin sit voisi sietää nippa nappa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu