Mansonin Demoni

voisko joku linkittää sen tosiasian tähän, se video missä jotku mennee autioon talon yläkertaan ja ovi avautuu ja demoni näkyy siinnä ihan oikeesti!!!!! sitte ne säikähtää sitä ja oikeesti kaikki se on totta, ainakin niin väittävät!!!!!
4823
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jerseyn paholaisen näki joitakin tuhatta ihmistä yhtäaikaa! ennen vanhaan, tarkemmat tiedot esim vinkipediassa. Lue ja hämmästy! sillä paholaisella on ollut hämmästyttävämmin silminnäkijöitä kuin ikinä olet voinut edes kuvitellakkaan!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Tätä Barton Mansionin pätkää. Omasta mielestäni aina vaikuttanut enemmänkin siltä että tyypit ovat pukeneet naapurin Johnin kaapuihin ja tehneet pätkän mainosmielessä. Hyvää Blair Witch-tyylistä näyttelyä kyllä...;)

    http://www.bartonmansion.com/video_2.html

    Äänestä

  • -PT- kirjoitti:

    Tätä Barton Mansionin pätkää. Omasta mielestäni aina vaikuttanut enemmänkin siltä että tyypit ovat pukeneet naapurin Johnin kaapuihin ja tehneet pätkän mainosmielessä. Hyvää Blair Witch-tyylistä näyttelyä kyllä...;)

    http://www.bartonmansion.com/video_2.html

    Kaikkea sitä maailmalla tapahtuukin ja jotkut tapaukset vieläpä päätyvät filmille! ja jotkut eivät, eli siis jotkut ja jotkut eivät!

    Äänestä

"missä jotku mennee autioon talon"

miten se on autio jos siellä muka demoni asuu?

"demoni näkyy siinnä ihan oikeesti"

miten niin oikeasti? onko se oikea demoni vai oikean demonin näyttelijä? vai jopa tietokone demoni?

"sitte ne säikähtää sitä ja oikeesti kaikki se on totta, ainakin niin väittävät!!!!!"

lähetä mulle rahaa, muuten sut hukka perii. Tämäkin on ihan totta, oikeesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


You tube video kirjoitti:

voisko joku linkittää sen tosiasian tähän, se video missä jotku mennee autioon talon yläkertaan ja ovi avautuu ja demoni näkyy siinnä ihan oikeesti!!!!! sitte ne säikähtää sitä ja oikeesti kaikki se on totta, ainakin niin väittävät!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu