Vai miksi se muuten ärsyttää Suomen naisia noilla usean sadan -puheillaan!
Jarkko haluaa
ULOS!
5438
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tavalla ihmisiä voi ärsyttää Kadin puheet
viikkojen ryyppyputkista... ei sekään kovin hyvää kuvaa anna...
puhumattakaan siitä, millaisen kuvan tuolla jatkuvalla v-sanan hokemisella itsestään antaa Tellu, jo useamman vuoden yli 20-vuotias naisihminen. Aivan hävettää. Ihan samat sanat myös Nikosta, jonka puhe on välillä pelkkää piippailua, kun joka toinen sana pitää karsia lähetyksistä pois.
Jarkolle iso plussa siitä, että se mies ei juurikaan kiroile.
"En muista, että ois yhtään rumaa ollut. Yhdellä oli sa*ta*an iso nenä. Pari ollut normaalia. Sitten on ollut niitä vitsihommia, Jarkko kuvaili."
Sanoo HuoraPu(n)kki.
Mielestäni Jarkon puheissa ei ole mitään pahaa. Saattaahan se hieman kuulostaa ikävältä sellaisten korvaan, jotka ei saa pesää kuin harvan kerran. Tollanen sadan partnerin määrä ei ole edes kovinkaan suuri, eikä se tee ihmisestä pahaa. Rupesin tuossa itsekkin miettimään partnerieni määrää ja luku taitaa mennä reippaasti sadan yli, ellei jopa lähentele paria sataa. Silti en ole mikään pelimies/saalistaja! Ikää on tähän mennessä kertynyt 26 v.
Huara.