Minäkin kävin katsomassa Big Brother sivujen äänestystä ja nappasin sinne 5 ääntä Kadille, mutta eipä mittari muuttanut lukemaa!
Kokeilin samaa Tiinalle ja muutos näkyi melkein heti! Miten se on mahdollista???
Onko ihan oikeasti jotain järjestettyä tässä hommassa?
Kokeilin samaa Tiinalle ja muutos näkyi melkein heti! Miten se on mahdollista???
Onko ihan oikeasti jotain järjestettyä tässä hommassa?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jotain outoa siinä on.
Tiinalle oli tullut 7 ja Kadille 3 niin on minusta vähän outoa! Ihan kuin suodattaisivat Kadin "miinuksia" pois ja laskisivat muut läpi.
Taidan lähteä paukuttamaan 30 ja katson meneekö läpi!
Äänestysgrafiikkaan menee vain ensimmäinen painallus IP-osoitteestasi. Seuraavat näpsyttelyt eivät rekisteröidy.
jos mittari ei reagoi annettuihin ääniin Kadin kohdalla? Tuntuu, että mihinkään ei oikeasti nykypäivänä voi luottaa!?
muiden Kepu.
Ehkä se kertomasi äänten lisäys oli sattumaa, sillä ip-osoite tunnistetaan ja vain 1 mielipide kirjautuu äänestykseen.
Kyllähän se kiva olisi, jos voisi oikeasti vaikuttaa.
Kadin miinuksille on vissiinkin laitettu esto, ettei se niitä lue siinä vaiheessa enää, kun Timo on miinuksella. kadi on käynyt tuottajien petissä, se selittäisi tälläisen kadi suosion. Jotain hämärää ainakin on, se on varmaa.
kaikki siellä seinän takana eikä ne perusta naisista sillee paitsi, että Kadi on suustaan hyvä ja ne tykkää siitä sen vuoksi.