Kadi taas

varmasti äänestyksessä

turhaan sitä sinne laittavat, ku ei se sieltä tule mihinkään putoamaan. Kadilla suuri kannattajajoukko.

7

899

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yrttivilj.

      ...Kadin ylinäytteleminen on huomattu ja aitous on se juttu jolla voitetaan.Varsinkin viime sunnuntain lähetyksen jälkeinen muka-shokki oli aika heikohkosti näytelty.Sen verran on tullut shokkipotilaita nähtyä.Kadi ei ole enää suosikkini.
      Nikossa olisi potentiaalia.

      • jo....

        Piia se siellä näyttelee, avaa silmäsi!


      • se on jo nähty

        olen samaa mieltä.


      • Kadi on ihanin :)

        näyttele tuolla.

        Kadi on ihana luonnonlapsi. Hän on hauska ja osaa viihdyttää katsojia; ainakin minua. Olen monet naurut saanut Kadin ansiosta. Tämän ohjelman tarkoitus on viihdyttää katsojia. Kadi osaa ainakin tämän asian ilman näyttelemistä. Päivä päivältä toivon enemmän, että hän voittaa.


      • Laura P

        Kadi ei putoa vieläkään.
        Hän aito mutta sinä et ymmärrä hänen "shokkitilaansa"


      • Kadi on ihanin :) kirjoitti:

        näyttele tuolla.

        Kadi on ihana luonnonlapsi. Hän on hauska ja osaa viihdyttää katsojia; ainakin minua. Olen monet naurut saanut Kadin ansiosta. Tämän ohjelman tarkoitus on viihdyttää katsojia. Kadi osaa ainakin tämän asian ilman näyttelemistä. Päivä päivältä toivon enemmän, että hän voittaa.

        Olen jo pitemmän aikaa kaikista puheista huolimatta mieltynyt myös Kadiin. Minusta on jotenkin hulvatonta, kun Kadi vaikka vain pk-huoneessa päästelee ihmejuttuja ja hyörii sinne tänne tai vaikka kirkuu siellä. Minusta on myös virolainen aksentti vaan jotenkin hauskankuuloista.


      • BB-fanitar

        Jännitys laukesi!! Pk-huoneessa sanoi, ettei itketä yhtään Timon takia ja oli onnensa kukkuloilla.
        Niko on myös ok.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      74
      4207
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      82
      3908
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2448
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      64
      2286
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      37
      1988
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1879
    7. 107
      1769
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1653
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1652
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      61
      1521
    Aihe