Mitä yhteistä?

Mitä yhteistä on miehillä ja sukkahousuilla? Ne joko tarraavat kiinni,
juoksevat pakoon tai eivät ole sopivat haaroista. :) :)
3308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

very funny!!

Äänestä
  • Heh, olenpa käynyt nimimerkkisi paikassa. Sieltäkös
    löysit tuon ?

    Äänestä

Aika hyvä :)
Mutta oletkos kuullut lehmästä, joka lähti käymään kaupungissa. Hän kuljeskeli kadulla ja kysyi vastaan kävelevältä mieheltä, että saako täällä ammua.
Mies vastasi: "Ilman muuta."
Ja niin lehmä lähti jatkamaan matkaansa ja huusi mennessään: " Am, am, am,am...."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yab-yum kirjoitti:

Mitä yhteistä on miehillä ja sukkahousuilla? Ne joko tarraavat kiinni,
juoksevat pakoon tai eivät ole sopivat haaroista. :) :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu