Finaali kolmikko

Farbod, NIko (voittaja=ihana tyyppi) ja Kadi.
4329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On Sauli, Piia, Jarkko

Äänestä

väärin meni kamelikuski lähtee sunnuntaina.
finaalissa ovat jarkko,timo(joka äänestetään takaisin)ja sit kadi.

Äänestä
  • voittajakolmikko ilman muuta Niko, Sauli ja Jarkko.

    Äänestä

Niko ja Jarkko. Kadi yllättää aina tempauksillaan. Ei ole mikään laiskottelija, kuten joku väittää. Nythän porukka on suksinut jo aivan turhaan yli tuhat kierrosta pitkälti.
Hauskaa on ollut, kun jengillä on laskut sekaisin, eivätkä usko selviytyvänsä. HYVÄ BIG BROTHER! Oikein hyvä viikkotehtävä. Mutta älkää antako liika alkoholia, sillä sitä kännäilyä ei ole kiva katsella. Sillai sopivassa määrin, että vältytään laatan heitoilta. KIITOS!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Parhaat.. kirjoitti:

Farbod, NIko (voittaja=ihana tyyppi) ja Kadi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu