Esittää jotain pientä enkeliä...enhän minä ole mitään tehnyt!!!voi jessus sentään.
Toivottavasti katsoo ja kuuntelee ja häpeää itseään joskus näitä bb jaksoja katsellessa myöhemmin.
Puhui äsken että kyllä luonnollisin voittaa tämän, ei kai tosissaan luule että se on Hän itse.
Toivottavasti katsoo ja kuuntelee ja häpeää itseään joskus näitä bb jaksoja katsellessa myöhemmin.
Puhui äsken että kyllä luonnollisin voittaa tämän, ei kai tosissaan luule että se on Hän itse.
Vastaukset 5
Vanhimmat
nimeämisten aika ja nyt se napsahtaa.Pojat kaikki täynnä vanhanpiian narskutuksia ja nyt ne maksatetaan.Kertoi oikeastaan haluavansa mitata suosionsa mitä mahtaa olla sen kanssa.
No pelin kannalta täytyyhän Piian ymmärtää kerätä kaikki pisteet tilanteesta itselleen. Vaatia kunnon anteeksipyyntöä Jarkolta ja mieluiten vielä jotakin avautumisrinkikeskustelua.
Välillä oikein hirvittää hänen puolestaan tuo luonnolisuus kun sekin voi johtaa pudotusäänestykseen. Ainakin valittaa ja nárisee ääneen kuin hiljaa kärsisi mielessään, on se parempi kiukku ja patoutumat purkaa heti kun odottaa että saa pään täyteen ja rupeaa huorittelemaan ja loukkaamaan vakavasti muita
Kadi ja Jarkko ovat nyt heikoilla hangilla. Taitavat olla seuraavassa äänestyksessä molenmmat. Fabella kävi tuuri.
On selvää että Piian täytyy marmattaa pitkään tästä tapahtumasta, siis pelin kannalta. Kaikkien pitää saada tietää että häntä on haukuttu huoraksi.
Liian nopea anteeksianto ei nyt käy. Jarkko täytyy syyllistää täysillä ja pitkäksi aikaa.